Super Central Suite With Air Conditioning New Flat With Wifi

  • 30 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Super Central Suite With Air Conditioning New Flat With Wifi Βαρσοβία 30 τ.μ. Απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από την Πλατεία της Αγοράς της Παλιάς Πόλης. Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο απέχει μόλις 650 μέτρα από σταθμό τρένου Κεντρικός Βαρσοβίας και 950 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Zacheta 02.

Το κατάλυμα έχει κουζίνα με θέα στην πόλη, και διαθέτει ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Το Super Central Suite With Air Conditioning New Flat With Wifi διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας.

Για την εξυπηρέτησή σας, το διαμέρισμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και μαγειρικά σκεύη.

Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία μόνο 7 λεπτά με τα πόδια από το Złote Tarasy. Το Προεδρικό Μέγαρο της Βαρσοβίας απέχει 2 χλμ. από το Super Central Suite With Air Conditioning New Flat With Wifi. Αυτό το κατάλυμα απέχει 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από το Πάρκο Łazienki. Το αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin βρίσκεται 5 χλμ μακριά από αυτό το διαμέρισμα, ενώ ο σταθμός του μέτρο Ρόντο ΟΝΖ είναι σε απόσταση μόλις 350 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Super Central Suite With Air Conditioning New Flat With Wifi Βαρσοβία
3Rooms At Emilii Plater 55 Deluxe Residence In Warsaw Manhattan
Τιμή μόνο για κινητά

3Rooms At Emilii Plater 55 Deluxe Residence In Warsaw Manhattan

9.0
Άριστο 4 σχόλια
0 μ από το κατάλυμα
USD 149 USD 134
ανά νύχτα
Emilii Plater 55 Center 3 Bedrooms Living Room Balcony
Τιμή μόνο για κινητά

Emilii Plater 55 Center 3 Bedrooms Living Room Balcony

9.1
Άριστο 62 σχόλια
0 μ από το κατάλυμα
USD 374 USD 337
ανά νύχτα
Rondo Onz Downtown Apartment By Bookinghost
Τιμή μόνο για κινητά

Rondo Onz Downtown Apartment By Bookinghost

7.3
Καλό 15 σχόλια
24 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Główna
    200 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Ανταλλακτήριο συναλλάγματος

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Super Central Suite With Air Conditioning New Flat With Wifi;
      Το Super Central Suite With Air Conditioning New Flat With Wifi βρίσκεται κοντά σε Εμπορικό ΚέΝτρο Zlote Tarasy.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Super Central Suite With Air Conditioning New Flat With Wifi;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Super Central Suite With Air Conditioning New Flat With Wifi περιλαμβάνουν Μουσείο Ιστορίας των Εβραίων της Πολωνίας, Πύργος ORCO καθώς και ΠαΛάτι ΠοΛιτισμού και ΕπιστημώΝ.
    • Πόσο μεγάλο είναι το Super Central Suite With Air Conditioning New Flat With Wifi;
      Η έκταση του το Super Central Suite With Air Conditioning New Flat With Wifi αποτελεί 30 μ².
    • Υπάρχει πλυντήριο στο διαμέρισμα;
      Ναι, υπάρχει πλυντήριο ρούχων στο διαμέρισμα.
    • Θα έχει ωραία θέα από το δωμάτιό μας στο αυτό το διαμέρισμα;
      Ναι, τα δωμάτια του αυτό το διαμέρισμα έχουν θέα στην πόλη.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Główna
    200 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Super Central Suite With Air Conditioning New Flat With Wifi Βαρσοβία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο